Hotel Stadion

Hotel Stadion ideální příležitostí pro uspořádání soustředění a sportovních akcí! Poskytuje kompletní zázení, které sportovci potřebují. Více...

Hotel Stadion

Hotel Stadion ideální příležitostí pro uspořádání soustředění a sportovních akcí! Poskytuje kompletní zázení, které sportovci potřebují. Více...

http://www.tjroznov.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/367618920x300_tj_roznov.jpg http://www.tjroznov.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6055701.jpg http://www.tjroznov.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/451153759567920x300_hotel.jpg
  • 0
  • 1
  • 2

rychlé odkazy

banner_web_roznovcard

 

Kempy v ČR

PODPORA

TJ Rožnov p.R. podporují:

 

zk_logo_150

 

MSMT_logo_150

 

rpr_logo_150

 

 

Přihlášení
Sportovní soustředění Tisk

 

Komplex pro sport a rekreaci TJ Rožnov p. R. nabízí ideální podmínky pro fotbalová a jiná soustředění.

Součástí komplexu fotbalový areál 1. Valašského FC, kde se nacházejí dvě kvalitní plně vybavená fotbalová hřiště, s umělým i klasickým travnatým povrchem. Hlavní hřiště má povrch z umělé trávy III. generace (100 x 64 m) s moderním tzv. kokosovým vsypem, jež zaručuje špičkový sportovní zážitek (mimo nízké teploty - mínus 7°C a méně) téměř po celý rok. Vysoké teploty ji nevadí, povrch nepálí a umožňuje tzv. skluz jako na běžné trávě bez hrozby odřenin či spálenin.

Druhé (náhradní) hřiště je umístěno kolmo k hlavnímu hřišti (92 x 60 m)
s tradičním travnatým povrchem a atestací ČMFS pro úroveň krajských soutěží. Velmi dobře tak doplňuje kvalitativní požadavky pro tréninkový proces.

Pro odpolední (v zimním období) a večerní tréninky nebo zápasy je k dispozici umělé osvětlení
s celkovým výkonem 56 kW a s atestací ČMFS.
Zařízení nabízí na každém stožáru výběr ze tří výkonnostních variant, a je tedy dostatečně variabilní pro požadavky trenérů při zachování cenové dostupnosti.

Dále je pro Vás v hotelu připravena klubovna se stolním tenisem, posilovna, rehabilitační linka s podvodními masáži a saunou.  

V těsné blízkosti je tenisová hala Synot Tip Hall s dvěma antukovými venkovními tenisovými kurty. V tenisové hale jsou vám k dispozici 3 tenisové kury s moderním povrchem Taraflex, vhodný nejen pro rekreační, ale i výkonnostní hráče. V hale se dále nachází squash, badminton a horolezecká stěna. Nedaleko komplexu je bowling se dvěma a čtyřmi drahami, Krytý bazén, zimní stadion, sportovní hala a 4 tělocvičny.