Hotel Stadion

Hotel Stadion ideální příležitostí pro uspořádání soustředění a sportovních akcí! Poskytuje kompletní zázení, které sportovci potřebují. Více...

Hotel Stadion

Hotel Stadion ideální příležitostí pro uspořádání soustředění a sportovních akcí! Poskytuje kompletní zázení, které sportovci potřebují. Více...

http://www.tjroznov.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/367618920x300_tj_roznov.jpg http://www.tjroznov.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6055701.jpg http://www.tjroznov.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/451153759567920x300_hotel.jpg
 • 0
 • 1
 • 2

Trampolíny Tisk

 

2017_podpora_zlk

2. Kolo Českého poháru ve skocích na trampolíně

V sobotu 29.4. 2017 pořádal oddíl Trampolín TJ Rožnov p.R.  ve sportovní hale ZŠ Dolní Bečva 2 kolo série závodů Českého poháru  v kategoriích žactva, juniorů a seniorů jednotlivců a synchronních párů.
Český pohár ve skocích na trampolíně prošel menší reformou, na kterou má také vliv změna mezinárodních pravidel pro nový olympijský cyklus (2017- 2020).  Změna se týká hodnocení výkonu závodníků, které by mělo být ještě přesnější a objektivnější.
Od letošního roku je v ČP  změna kategorií na žactvo do 12ti let, junioři 13-17 let a dospělí nad 18let. Závod synchronních dvojic probíhá pouze v kategoriích juniorů a dospělých, a to formou souboje „muži versus ženy“.
Výkony závodníků byly podpořeny skvělými diváky z řad obyvatel Dolní Bečvy i jednotlivých oddílů, což vytvořilo velmi příjemnou atmosféru. Bohužel se některým  závodníkům nevyhnula nemoc a zranění, takže oddíl přišel o možné medaile a chyběli i někteří  elitní
V žákovských kategoriích do 12 let měl Rožnovský oddíl 3 zástupce. Za žákyně bojovala Andrea Juříčková, která postoupila do finále a pak skončila na pěkném 8.místě.  Za žáky závodil Filip Křenek, který se také probojoval do finále a skončil na 5.místě. Méně se dařilo Honzovi Einšpíglovi, který díky nedokončené volné sestavě skončil v kvalifikaci desátý.
Kategorie juniorek je tradičně tou nejobsazenější. Z rožnovských závodnic si nejlépe vedla Natálie Krhutková, která zvýšila obtížnost volné sestavy a splnila si kvalifikační limit pro Mistrovství republiky. Medaile jí však unikla a Natálie se musela spokojit se  4.místem.  O půl bodu za ní se umístila Nikola Giebelová. Ostatní Rožnovanky skončily za branami finále. 9.místo Tereza Šnyrychová, 12.místo Aneta Stanečková, 15. Kateřina Halamíčková, 16. Jana Zrůbková.
Kategorie seniorů  sice nepatřila mezi nejpočetnější,  zato výkony těchto elitních závodníků světové úrovně  jsou tradičně ozdobou Českého poháru. Mezi ženami si nejlépe vedla Denisa Lichtágová, ze Sokola Kampa, následována  Naďou Palackou a Kristýnou Kubešovou z domácího oddílu.
Mezi muži byl napínavý souboj mezi oddílovými kolegy Naimem Ashabem a Adamem Sültem, z něhož lépe vyšel díky špičkové finálové sestavě Adam Sült.
Soutěž synchronních dvojic je doménou domácích závodnic a pár Giebelová- Krhutková to potvrdil svým finálovým výkonem a získal prvenství nad páry ze Sokola Kampa – Mahovská – Řeháková a Tyllerová- Millerová.
Souboj synchronních párů dospělých proběhl v duchu muž versus ženy, síla a obtížnost proti eleganci a ladnosti. V tomto duely zvítězil nově postavený pár Naďa Palacká – Denisa Lichtágová (ROŽ-KAM) nad  sehraným mužským párem Adam Sült- Naim Ashab.
Finálové klání sledovali také hosté  starosta Rožnova p.R. Ing. Radim Holiš a předseda TJ Rožnovp.R. Mgr. Jan Fiedler, kteří předávali ocenění. Na celou soutěž dohlížel Ing. Vladimír Zeman- předseda Komise Trampolín České gymnastické federace a předseda Technické komise trampolín Evropské gymnastické federace.
Pořadatelé děkují za spolupráci a podporu městu Rožnov p.R., Zlínskému kraji,  všem partnerům a příznivcům, kteří se na povedené akci podíleli.
Podrobné výsledky najdete na tomto odkazu:  https://sporttech.io/events/a479ffe1-8c94-4a16-6fc9-437c9ea207cc/ovs/event/TRA
Více fotografií najdete zde:  https://www.facebook.com/pg/trampolinytjroznov/photos/?ref=page_internal

 

tra_ME

 

 

14.11.2015 proběhne ve sportovní hale Synot Tip Hall
FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU ve skocích na trampolíně

plakat_maly

V Roce 2014

ZLÍNSKÝ KRAJ

podpořil přípravu našich odchovanců a reprezentantů ČR

ADAMA SÜLTA a KATEŘINY SOLANSKÉ.

 

DSCF9086

ZLK

 

 

 

 

 

Komentáře (11)
 • Pužman
  Dobrý den,chci se jen zeptat, kde se bude konat 1.závod Českého a Žákovského poháru. Dotázal jsem se v Synottip hale, ale tam prý nic na trampolinách není! Děkuji Pužman
 • Petra Juříčková  - Český a Žákovský pohár
  Dobrý den, první pohárový závod ve skocích na trampolíně se letos uskuteční v sobotu 5.dubna 2014 v tělocvičně ZŠ Dolní Bečva. Předpokládaný začátek žákovských kategorií bude cca v 11h. Kategorie dospělých by měly začít kolem 15h.
  Více informací o rožnovském oddíle naleznete na www.oddil-trampoliny-roznov.webnode.cz
 • Blanka Kristova
  dobry den,mohla by chodit ma 13leta dcera do oddilu na trampolinu anebo prosim jake by mela jiné moznosti,dekuji bk
 • Petra
  Co se týká vstupu nových cvičenců do oddílu,ten probíhá na žačátku popřípadě v polovině školního roku. Momentálně je celkem plno. Přijďte se podívat na závody v sobotu 5.4. na Dolní Bečvu, abyste si udělali představu o tom, co tento sport obnáší. Pokud vás to zaujme, můžete se znovu ozvat. Možná najdeme řešení
 • Jana
  Dobrý den,
  chci se zeptat jestli váš oddíl má kurzy pro dospělé.
  Děkuji za odpověď
  Jana
 • Anonymní
  Dobrý den, od kdy začínáte trénovat?

  Děkuji a s pozdravem
  Petra Šnyrychová
 • ERIKDANCAK  - VZKAZ
  GRATULUJI VASEMU VIKONU ERIK JEN TAK DAL
 • zuzana vaculova  - dotaz
  Dobry den, chci se zeptat ,mam 11 leteho syna a chtel by chodit do trampolin.neni pozde? Kdy a kde se trenuje? Dekuji zuzka
 • trampoliny.roznov  - Dotaz syn 11
  Zdravím,
  trénujeme v tělocvičně ZŠ Pod Skalkou, přijďte se poptat a vyzkoušet si trénink v pátek od 17h nebo v úterý od 17.30.
 • Jana Filipová  - nábor
  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat kdy bude nábor nových dětí do trampolín?

  Mohli bychom se přijít podívat na trénink? Pokud ano, kde a v kolik?

  Předem děkuji za odpovědi
  Jana
 • Adam koleček
  Dobrý den. Mněl bych zájem ó trénink na trampolínach můžu se přijít podívat na vás trénink moc mně bavi skákání na trampolíně chtěl bych se ale naučit něco víc a proto jsem vás chtěl požádat jestli by jste mne nepřijmuli na trebini.
Vaše kontaktní údaje:
komentář:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::)
:P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s:!::?::idea::arrow:
Security
Prosím, vložte CAPTCHA kód, který čtete na obrázku.