Camp Sport se rozprostírá na ploše 4 ha, kde najdete 150 míst pro umístění stanů či karavanů s možností připojení na elektrickou síť o napětí 220 V. Zhruba polovina kempu se nachází pod vzrostlými stromy, které zajišťují celodenní stín a příjemné prostředí. Součástí kempu je budova sociálního zařízení s umyvárnami, WC a kuchyňkou. Aktivní odpočinek můžete trávit sportem. V areálu najdete travnaté hřiště pro volejbal nebo nohejbal a klasické betonové stoly na stolní tenis. V kempu se nachází bufet a v jeho blízkosti máme posezení u ohniště. Dřeva je vždy dostatek pro volné grilování nebo opékání špekáčků.

Pokud návštěvníci nepoužijí vlastní stany nebo karavan, mohou si zakoupit ubytování v chatách. V kempu jsou k dispozici tyto chaty:

1 x chata PEPINA
Chata se dvěma samostatnými dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyňským koutem, vlastním WC, koupelnou s umyvadlem a sprchou. Ložnice jsou vybaveny lůžkovinami, včetně povlečení. Kuchyňský kout s teplou a studenou vodou obsahuje vařič, chladničku a kompletní sadu kuchyňského nádobí

2 x chata GIZELA
Pětilůžková chata s dvoulůžkovou ložnicí, třílůžkovým obývacím pokojem a kuchyňským koutem. Chata má vlastní WC, koupelnu s umyvadlem a sprchou. Ložnice jsou vybaveny lůžkovinami, včetně povlečení. Kuchyňský kout s teplou a studenou vodou obsahuje vařič, chladničku a kompletní sadu kuchyňského nádobí.

14 x chata LADA
Čtyřlůžková chata s jednou obytnou místností a kuchyňským koutem. V chatě jsou dvě válendy a jedna patrová postel Chata má vlastní WC. K dispozici je pouze studená voda. Sprchování je možné v sociálním zařízení, které je v  těsné blízkosti chat. Chaty jsou vybaveny lůžkovinami, včetně povlečení. Kuchyňský kout obsahuje vařič, chladničku, kompletní sadu kuchyňského nádobí a umyvadlo se studenou vodou.
Stravování pro návštěvníky kempu zajišťuje restaurace v hotelu Stadion, která je součástí komplexu.
V blízkosti našeho areálu je pro hosty celá řada možností pro aktivní odpočinek i zábavu – tenisové kurty, bazén s tobogánem nebo Gibon park.
Pozn. Chaty pro školní výlety nejsou vybaveny vařičem, chladničku a sadou kuchyňského nádobí.

Kemp povoluje vstup psům. Kemp zabezpečuje nepřetržitou recepční službu 24 hodin denně.

více informací naleznete na www.campsport.cz

Ceník služeb naleznete zde

Provoz kempu je od května do konce září (v případě příznivého počasí je možné sezónu prodloužit).

Kontakty

Camp SPORT

Pod Strání 2268
Rožnov pod Radhoštěm
756 61

Pod Strání 2268, ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 756 61
  731 154 262
  731 614 320
recepce@tjroznov.cz

[]
1 Step 1
Jméno
Příjmení
Telefon
Zpráva
0 /
Previous
Next